Home Oblečení, obuv Dámské oblečení Svatební a plesové šaty
Je nám líto, ale tenhle inzerát již není aktuální.

Jednoduché krásné svatební šaty + doplňky

Olomoucký kraj
6. 6. 2012 - 10:20
2 700 Kč
Prodávající

Popis

Krásné nekorzetové svatební šaty vel.36, 38, možná i 40, sněhově bílé

Prodám jednoduché, jemně zdobené šaty značky HM Bride´s velikosti 38, ale určitě budou sedět i jiným velikostem(36-40), je na zádech vsadka a šněrování, rozměry viz. obrázek. Zpevnění přes prsa a v pase.

Kupovala jsem si je ve svatebním salonu, měla jednou na své svatbě, nechala je odborně vyčistit v salonu a nyní jsou k dispozici. Řekla bych, že jsou vhodné na výšku 160-170 cm (já mám 159 cm a měla jsem +-7 cm podpatky). Případně jdou zkrátit. Kruh jsem si k nim půjčila jednoduchý malý za 100,- v půjčovně, ale brzy jsem ho sundala a šaty vypadaly skvěle i bez něj, né-li ještě lépe.

Ramínka a 2 pásy na vršku jsou zdobené kamínky a perličkami, na prsou řasení, které vypadá moc hezky. Bylo v nich moc fajn, jsou lehounké, příjemné, vydržela jsem v nich až do rána. Šaty nejsou nikde poničené, špinavé, jsou moc pěkné, všichni mi je chválili.

Vhodné pro ty, kdo už má dost korzetů a chce pěkné jednoduché šaty, které zdůrazní postavu. Šněrovačka se dá zasunout po zavázání pod sukni a nejde vidět, vsadka je na odepínací cvočky (rozměry viz. foto).

Pokud máte dotazy, klidně se ptejte, můžu poslat i další foto. Je možné zkoušení a osobní odběr v Přerově.Případně zaslání poštou.

Přidám náhrdelník a náušnice vhodné k šatům. Náhrdelník jednou použitý, náušnice nové.

Jednoduché krásné svatební šaty + doplňky

Zavřít Zavřít
Prodávající
Eva Zahradníčková
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!