LUXUS BLACK GLAMA NORKOVY KOZICH SWINGER DLOUHY MINK NORKA

Cena:

69 999 Kč

Oblečení?

Půjčte si 15000Kč: A vyhrajte dovolenou!
Popis:

LUXUS BLACK GLAMA NORKOVY KOZICH SWINGER DLOUHY MINK NORKA - BLACKGLAMA - KRALOVNA MEZI NORKOVYMI KOZISINAMI !

PRODAVAM MUJ NADHERNY UPLNE NOVY STAV TOP LUXUSNI NOVY !!! PRAVY NORKOVY KOZICH KABAT FUR COAT DLOUHY.PRIRODNE CERNY. RARITA !! BLACK GLAMA - NEJKVALITNEJSI A NEJDRAZSI NORKOVA KOZISINA- KRALOVNA MEZI NORKOVYMI KOZISINAMI.S REGISTRACNIM CISLEM KOZICHU NA ETIKETE ! ATRAKTIVNI SWINGER STRIH! TOP UPLNE NOVY STAV ! AKTUALNI MODEL !

MISTROVSKE MODERNI ZPRACOVANI KOZISIN, TOP MODERNI DESIGN A SRIH. PRO DAMU NEJVYSSICH NAROKU. ZMALCI HNED VEDI A OCENI, O CO SE JEDNA ! TOP ! UPLNE NOVY STAV, BEZ JEDINE CHYBICKY, VELMI MEKKA, LESKLA HUSTA KRATKA KOZISINA. KOZICH JE RELATIVNE VELMI LEHKY. PORIZOVACI CENA BYLA GIGANTICKA !! VICE NEZ 16.000 EURO ! VE VYSI OS. AUTOMOBILU !

VELIKOST CCA UNIVERSALNI OD 38 -40-42 ..

CENA: 69.999 KC

KONTAKT: MYSACKA@CENTRUM.CZ

Jedna se o soukromy prodej jako pouzite v novem stavu, perfektne funkcni, soukromy prodej bez zaruky, naroku vraceni penez ci vymeny. Nejsem zadny obchod .Osobni vyzkouseni a vyzvednuti mozne a vitano. Zasilani postou mozne. Za jakakoli rizika transportu neberu zadnou zodpovednost.

Kvůli novým zákonným ustanovením (reforma dluhového práva) vždy nutný závěr: Moje inzeraty a nabídky jsou nekomerční, soukromé prodeje a nabídky. Odesláním nabídky nebo okamžitým zakoupením výslovně souhlasíte s tím, že se zbavíte jakékoli záruky nebo vymeny . Žádná nárok na vraceni, vymenu, ci vraceni penez! Vystaveni uctu ci faktury také neni mozne. Děkuji!

Tento inzerát byl inzerentem pozastaven, což znamená, že v tuto chvíli ho není možné kontaktovat. Zpravidla to značí, že má vážného zájemce o své zboží nebo je jeho zboží v tuto chvíli nedostupné. Je dost možné, že inzerát ještě obnoví, takže může být rozumné si tuto stránku přidat do oblíbených a čas od času ji zkontrolovat.

Oblast inzerce:

Praha 6

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

13410005

Počet zhlédnutí:

17 997x

Zhlédnutí detailu:

638x

Galerie TOP inzerátů - Dámské kabáty a kožichy

Podobné inzeráty jako LUXUS BLACK GLAMA NORKOVY KOZICH SWINGER DLOUHY MINK NORKA

LUXUS BLACK GLAMA NORKOVY KOZICH SWIN..

Náhled č. 1 k inzerátu LUXUS BLACK GLAMA NORKOVY KOZICH SWINGER 380 LEM MINK NORKA

69 999 Kč

Praha 5

28.02.2018

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 741 inzerátů