Fitnes náramek Xiaomi MiBand 3 (Mi Band 3) nový Global verze

Popis:

Nabízím k prodeji zcela nový nepoužívaný Xiaomi Miband 3 náramek/hodinky global verze(anglicky), ihned k odeslání.

Doprava:

platba na účet 80kč, dobírka 140kč

osobní převzetí Zábřeh na Moravě

Xiaomi Mi Band 3 je dalším nástupcem dvou generací veleúspěšných chytrých náramků. Společnost Xiaomi s předchozí generací Mi Band 2 udělala na poli chytrých náramků pořádnou díru do světa a Mi Band se stal světově nejprodávanějším zařízením svého druhu. Po dvou letech přichází nástupce, který se poučil z chyb svého předchůdce a slibuje nové funkce a vylepšení.

Zásadní novinkou, která naplňuje náramek novým potenciálem je dotykový OLED displej s rozlišením 128 x 80 pixelů. Displej má velikost 2 centimetry a zobrazuje pouze bílý text na černém pozadí. Je ale extrémně úsporný a slibuje na jedno nabití 110mAh baterie výdrž až 20 dní. Již předchozí generace se vyznačovala úctyhodnou výdrží a tuto silnou stránku přenesli vývojáři i do tohoto náramku.

Všechny funkce, které uměla již dvojka zůstali zachovány a některé byly dokonce vylepšeny. Funkce měření srdečního tepu a krokoměr byly vylepšeny a měly by zaznamenávat přesnější hodnoty. Při příchozím hovoru se nově zobrazuje i jméno volajícího a je zde možnost hovor odmítnout. Stejně tak si můžete na displeji svého náramku přečíst text příchozích sms i upozornění aplikací, tedy alespoň těch u kterých si to budete přát. Gesty na dotykovém displeji si nově můžete zobrazit také předpověď počasí na následující tři dny nebo prozvonit svůj telefon, pokud ho zrovna nemůžete najít.

V aplikaci Mi Fit, která je kompletně v českém jazyce dostupná pro Android i iOS, najdeme další řadu funkcí a do budoucna můžeme očekávat, že budou přibývat i další. Mezi již nyní dostupnými funkcemi můžete najít například chytrý budík, který Vás probudí v nejvhodnější okamžik, připomínku na Vámi vytvořenou událost, nebo oznámení o nečinnosti v případě, že budete dlouho bez fyzické aktivity.

Jelikož primárně je náramek určen ke sportování, je také důležité aby byl odolný. Mi Band 3 splňuje standard IP68 a je tedy kompletně voděodolný, a to až do hloubky 50m. Silikonový náramek do kterého se senzor usazuje je také dostatečně pevný a odolá všem nebezpečenstvím, kterým ho vystavíte.

PARAMETRY

Velikost displeje 0,78 palce

Rozlišení displeje 128 x 80

Bluetooth Bluetooth 4.2 BLE Edition

Rozměry 17,9 x 46,9 x 12 mm

Kapacita baterie 110mAh

Podporuje Čas, ID volajícího, Zpráv

Inzerent:hasanek01
Telefon:732 779 362
Odpovědět na inzerát

Oblast inzerce:

Šumperk

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

14543266

Počet zhlédnutí:

1 938x

Zhlédnutí detailu:

31x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 468 inzerátů