MODERNÍ pánské zimní boty - PUMA

Popis:

Prodám buď samostatně, nebo jako komplet 2 páry moderních zimních bot značky PUMA, které vycházejí z konceptu basketbalových bot:

1. NOVÉ zimní boty ve velikosti: EUR: 42 1/2, UK: 8 1/2, US: 9 1/2, 27,5 cm. Materiál: kůže, podešev - guma. Barva: kombinace tmavě a světle hnědé, bílá spodní část bočního podešvu. Boty mají vnitřní kožich i ve špici boty, na spodní části vnitřní vložka. Šněrování na tkaničky, horní část stáhnutí na suchý zip.

CENA: 1199 Kč

2. Málo nošené zimní boty ve velikosti: EUR: 44 1/2, UK: 10, US: 11, 29 cm. Materiál: kůže, podešev - guma. Barva: kombinace černé a šedé, bílá spodní část bočního podešvu. Boty mají vnitřní kožich i ve špici boty, na spodní části vnitřní vložka. Šněrování na tkaničky, horní část stáhnutí na suchý zip.

CENA: 949 Kč

PŘI ODBĚRU OBOU PÁRŮ MOŽNÁ SLEVA.

Možnost osobního prodeje, nebo prostřednictvím pošty (poštovné není v ceně - originální krabici/e lze zabalit do bublinkové fólie a poslat jako balík do ruky).

POD SVÝM PROFILEM NABÍZÍM I DALŠÍ NOVÉ BĚŽNÉ, SPORTOVNÍ OBLEČENÍ, RŮZNÉ DOPLŇKY, UČEBNICE APOD.

Tento inzerát čeká na schválení našimi administrátory. To trvá několik minut až hodin v závislosti na aktuálním denním čase.

Oblast inzerce:

Bruntál

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

14528568

Počet zhlédnutí:

3 885x

Zhlédnutí detailu:

161x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 865 inzerátů