Home Oblečení, obuv Šperky, bižuterie Prsteny Prsten s ametystem (Cz) B9.
Je nám líto, ale tenhle inzerát již není aktuální.

Prsten s ametystem (Cz) B9.

České Budějovice
13. 6. 2023 - 19:01 (upraveno)
289 Kč
Prodávající

Popis

Prsten zlacený 10 karátovým černým zlatem metodou "Gold filled" vykládaný nádhernými fialovými
ametysty (Cz). Ametyst (Cz) je broušený do tvaru round brilant má průměr 6 mm a je doplněn mnoha drobými ametysty (Cz). Velikost prstenu je 53 mm průměr 17 mm.
Gold filled: Šperk je konstruován ve dvou nebo třech vrstvách. Kov jádra je klenotnická mosaz nebo stříbro. Zlatá slitina je pak navázána v jedné nebo dvou vrstvách na jádro pomocí vysoké teploty. Zlato tvoří nejméně 1/20 hmotnosti výsledného produktu. Tloušťka zlacení je 15-20 x větší než u galvanického pozlacení. Šperk se snadno udržuje a obvykle si podrží zlatý lesk po celý život.
Kubický zirkon (zkratka Cz) je dostupná alternativa pravých drahokamů. Lze vytvořit jakoukoliv barvu za zlomek ceny pravých kamenů. Kubický zirkon je ideální materiál pro výrobu šperku díky své tvrdosti blížící se tvrdosti (8,5 MS) rubínu nebo safíru a optickým lomem blízkým diamantu.
Ametyst je prý silný ochranný a léčivý kámen, účinný v boji proti nespavosti a nočním můrám. Navozuje klidný spánek, odstraňuje stres a napětí, léčí modřiny a podlitiny a navozuje klid.
Dobírka : 100,-Kč.
Osobně v Č. Budějovicích: 0,-Kč.
Zásilkovna: 79,-Kč
Cena prstenu je 289,-Kč
tosner.jan@seznam.cz

Prsten s ametystem (Cz) B9.

Zavřít Zavřít
Prodávající
Jan Tošner
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!