Home Oblečení, obuv Hodinky Unisex hodinky Špičkové hodinky Garmin Instinct 2 Solar Tactical Black

Špičkové hodinky Garmin Instinct 2 Solar Tactical Black

Zahraničí
21. 9. 2023 - 17:17
7 000 Kč
Prodávající

Popis

Prodám špičkové chytré solární hodinky Garmin Instinct 2 Solar Tactical Black s aplikovanou ochrannou folií na displeji v originálním balení, které mají až teoreticky neomezenou výdrž baterie při alespoň 3 hodinovém pobytu venku při slunečném počasí. Při zataženém počasí vydrží 30+ dnů.

Mají v okolí displeje solární panel, který dobíjí hodinky energií ze Slunce, přičemž při horším počasí zpomalují vybíjení, při pěkném slunečném počasí dokonce nabíjí hodinky tak, že lze získat neomezenou výdrž a zobrazí se vám na displeji stav baterie: ∞. Solární nabíjení je funkční i v českých podmínkách za slunečného počasí.

Hodinky jsou neskutečně odolné, jsou testovány vojenskými testy a mají i řadu vojenských standardů odolnosti a mají vše, co si lze představit od chytrých hodinek, tzn. veškeré měření kroků, tepu, délky a kvality spánku, nadmořské výšky, sportovních aktivit, předpovědi počasí, GPS včetně GLONASS a GALILEO, Garmin Pay pro placení hodinkami, notifikace z telefonu a mnoho dalšího + možnosti instalace aplikací přes Connect IQ + propojitelnost s mobilní aplikací Garmin Connect přes Bluetooth.

Hodinky mají neuvěřitelně skvělou úsporu energie a zároveň nejlepší čitelnost displeje venku, kdy lze krásně vše přečíst a jsou vodotěsné do 100M. Mají sice černobílý displej, ale to je vlastně i jejich předností, neboť velmi šetří baterii a měří vše potřebné.

Chytré hodinky Garmin Instinct 2 Solar Tactical Black prodávám ve špičkovém stavu po 1 roce používání z důvodu koupi nového dražšího modelu 2X, který je přibližně stejně vybavený jako tento model.

Perfektně sedí na ruce, mají pružný řemínek a jsou vhodné pro jakoukoliv ruku.

Věřím, že budete z nich nadšení, jako já při jejich ročním používání. Jsou to snad jedny z nejlepších hodinek, které jsem mohl mít na rukou :-).

Základní údaje

Oblast inzerce
Zahraničí
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
7211198988830183556
7 000 Kč
Prodávající

Špičkové hodinky Garmin Instinct 2 Solar Tactical Black

Zavřít Zavřít
Prodávající
Zbyněk Hyrák
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!